Taaskord andis tennisemaailma "pahapoiss", kelle viimasest etteastest väljaspool Austraaliat on möödas 18 kuud, ainest endast rääkida muul põhjusel kui tema head mänguoskused.

"Kutid, kes te kodus vaatate, siin peaks olema kiire. See pole murutennis! Nad tegid selle aeglaseks! See pole enam muru. See on aeglane. Aeglane. Proovige seda kasta. Tehke see jälle muruväljakuks, aitäh," ütles ta pärast prantslasele Ugo Humbertile (ATP 25.) settidega 1:2 kaotusseisu jäämist.

Kyrgiose avaringi matš noore Prantsuse talendiga jäi teisipäeval enne viienda seti 3:3 seisul pooleli, sest viie minuti pärast algas Londonis komandanditund. Seis jäi Austraalia tennisetähe poolt vaadatuna 6:4, 4:6, 3:6, 6:1, 3:3. Mängitud on kaks tundi ja 48 minutit.

Matši võitjat ootab teises ringis kas argentiinlane Juan Londero (ATP 129.) või itaallane Gianluca Mager (ATP 77.), kelle matš jäi pooleli Londero 2:1 eduseisus - 7:6 (3), 6:0, 4:6.