Esimeses setis tegid mõlemad mängijad ühe servimurde. Kiires lõppmängus läks Golubic 3:0 ja 5:3 juhtima. Kontaveit võttis järgi 4:5, kuid kaotas selle siiski 4:7.

Teises setis, kus nähti kokku kaheksat servimurret, tuli Kontaveit välja 2:4 kaotusseisust ning võitis kiire lõppmängu 7:5. Tugeva psühholoogilise eelise saanud Kontaveit oli kolmandas setis juba kindlus ise ning Golubic võitles matši lõpus juba krampidega.

Kaks tundi ja 17 minutit kestnud matšis lõi Kontaveit kuus serviässa vastase kahe vastu. Golubic tegi viis, Kontaveit kaks topeltviga. Esimene serv õnnestus Kontaveidil 56%-liselt, Golubicil 59%-liselt. Esimese servi punkte realiseeris Kontaveit 71 protsendiga (vastane 59%), teise servi punktid vastavalt 44% ja 43%. 11-st murdepallist kasutas Anett ära kaheksa, šveitslanna seitsmest viis.

Teises ringis ehk 64 parema seas kohtub Kontaveit Prantsusmaa kolmanda reketi Kristina Mladenoviciga (WTA 61.), kes alistas täna tunni ja 35 minutiga 6:4, 6:0 slovakitari Anna Karolina Schmiedlova (WTA 121.). Kolmandas ringis võib Kontaveit edu korral vastamisi minna naisüksikmängu tiitlikaitsja Iga Swiatekiga.

Kaia Kanepi (WTA 66.) teekond Prantsusmaa lahtistel lõppes eile avaringis, kui ta kaotas 2019. aasta finalistile Marketa Vondroušovale (Tšehhi, WTA 21.) 6:4, 3:6, 0:6.