Enne viimast vooru juhtis Atletico tiitlikaitsja Madridi Reali ees kahe punktiga. Real alistas täna kodus Villareali 2:1.

Mõlemad kohtumised kulgesid sama stsenaariumi järgi - favoriit jäi esimesel poolajal kaotusseisu.

Valladolidi juhtvärava Atletico vastu lõi 18. minutil Oscar Piano. Atletico pani oma paremuse maksma teise poolaja keskel. 57. minutil oli täpne Angel Correa ja 67. minutil Luis Suarez.

Real jäi kaotusseisu 20. minutil Yeremi Pino väravast. Võit saadi alles viimaste minutitega. 87. minutil tegi skoori Karim Benzema ja teisel üleminutil Luka Modric.

Atletico kogus 38 vooruga 86 punkti, Real jäi 84 punktiga teiseks. Kolmanda koha sai Barcelona 79 punktiga, viimasena lunastas UEFA Meistrite liiga pääsme Sevilla (74 punkti, üks mäng vähem peetud).