Teisipäeval asusid võistlustulle esimeste eestlastena naispaar Kati-Kreet Marran ja Helina Rüütel (BWF 46.), kes läksid vastamisi Venemaa paari Viktoria Kozyreva ja Maria Sukhovaga (BWF 95.). Viimasel ajal head mängu näidanud Marran ja Rüütel pidid tunnistama paraku venelannade paremust seisuga 18:21, 21:23.

Teisena eestlastest läksid platsile meespaar Kristjan Kaljurand ja Raul Käsner (BWF 203.). Nende vastasteks esimeses ringis olid prantslased Fabien Delrue ja William Villeger (BWF 152.). Selleski mängus tuli eestlastel tunnistada vastaste paremust, kui alla jäädi seisuga 9:21, 16:21.

Kolmapäeval jätkus Euroopa meistrivõistluste teine päev ja kolmanda väljaku päeva esimeses mängus läksid väljakule segapaar Mihkel Laanes ja Helina Rüütel (BWF 121.). Taaskord tuli Eesti paaril alla vanduda, sedapuhku Poola paarile Pawel Smilowski ja Magdalena Swierczynskale (BWF 72.) seisuga 16:21, 19:21.

Viimase eestlasena läks EM-il Eestit esindama meesteüksikmängus Raul Must (BWF 87.), kelle vastaseks oli maailma 12. reket Rasmus Gemke. Oli oodata keerulist mängu ja nii ka läks. Must pidi vastu võtma kindla kaotuse 13:21, 14:21.

Naiste üksikmängus osalema pidanud Kristin Kuuba pidi jätma seekord Euroopa meistrivõistlused vahele tervislikel põhjustel.