Seeria neljas kohtumine peetakse neljapäeval Madridis, kus toimus ka tänane lahing.

Oma põhitsentri Walter Tavaresita mänginud Reali vedamise võttis enda õlule veterantagamängija Sergio Llull, kes kogus võitjate parimana 20 punkti, Efesi resultatiivseim oli 29 punktiga Vasilije Micic.

Neljandat veerandaega alustas Real kümnepunktilises kaotusseisus (48:58). Kui mängida jäi alla minuti, võttis kodumeeskond aga sisse kahepunktilise edu. Kogu esimese poolajaga vaid 28 punkti visanud Real võitis viimase veerandi võimsalt 32:18.

"Võibolla hakkasime liiga vara tähistama," ütles Efesi peatreener Ergin Ataman. "Viimasel kolmel-neljal minutil sattusime paanikasse. Lõpetasime õigesti mängimise, eksisime vabadel visetel ning tegime sellest ajast peale kõike valesti."

Alberto Abalde toetas Llulli 11 punktiga, Alex Tuys lisas 10 punkti ja 7 lauda, Usman Garuba arvele kanti 10 punkti ja 9 lauapalli.

Efesil kogus Rorigue Beaubois 18 punkti, kuid näiteks Shane Larkin piirdus vaid 6 punktiga.

Kolmapäeval peetakse kolmandad mängud ka ülejäänud veerandfinaalides Peterburi Zenit - Barcelona (1:1), Fenerbahce - Moskva CSKA (CSKA juhib 2:0) ja Müncheni Bayern - Milano Olimpia (Milano juhib 2:0).