peeti pühapäeval kolm kohtumist. Ainsana teenis võidulisa Burnley.

Burnley võitis võõrsil Chris Woodi kübaratriki toel 4:0 Wolverhamptonit. Wood oli täpne 15., 21. ja 44. minutil. 85. minutil vormistas lõppseisu Ashley Westwood, väravasöödu sai kirja Wood.

Manchester United läks võõrsil vastamisi Leedsiga. Kohtumine lõppes väravateta viigiga.

Sellega andis United võimaluse linnarivaalile Cityle järgmises voorus tiitli kindlustada. Kui City alistab järgmises voorus Crystal Palace'i ja United kaotab samal ajal Liverpoolile, teenivad sinisärgid klubi ajaloo seitsmenda Inglismaa meistritiitli.

Päeva viimases kohtumised tegid Aston Villa ja West Bromwich Albion 2:2 viigi. Anwar El-Ghazi viis 9. minutil penaltist Villa juhtima. 23. minutil teenis West Bromi poolelt penalti Matheu Pereira, kes samuti ei eksinud.

47. minutil pääses West Brom Tyrone Mingsi omavärava abil juhtima. Villale päästis viigipunkti Keinan Davis, kes sai jala valgeks kohtumise tiesel lisaminutil.

Villa jätkab tabelis 11. kohal. Olukord läheb aina keerulisemaks aga West Bromi jaoks, kes asub eelviimasel real. Väljalangemisest päästev 17. koht asub viis vooru enne lõppu üheksa punkti kaugusel.