Selveri suurim punktitooja oli diagonaalründaja Renee Teppan 15 silmaga (rünnak 76%). Mihkel Varblane lisas 11 (75%) ja Andrus Raadik 10 (53%) punkti. Pärnu parim oli lätlane Kristaps Platacs 12 punktiga (58%).

Pärnu algkoosseis: Martti Keel, Kristaps Platacs, Taavet Leppik, Atvars Ozolinš, Harri Palmar, Toms Švans, libero Silver Maar.

Selveri algkoosseis: Renet Vanker, Renee Teppan, Andrus Raadik, Kristo Kollo, Marx Aru, Mihkel Varblane, libero Denis Losnikov.

Avageim kulges Selveri meeskonna pidevas väikeses eduseisus, ent geimi lõpus käristati vahe neljapunktiliseks – 19:15 ning Avo Keel kasutas mõtlemisaega. Sellest pärnakad välja tulla ei suutnud ja geimi võitis Selver 25:21, kirjutab Volley.ee mängu ülevaates.

Teist geimi läks Rainer Vassiljevi juhendatav Selver Andrus Raadiku rünnakust juhtima 11:7, ent Pärnu pääses punkti kaugusele (17:16). Kristo Kollo suurendas Selveri edu 19:16-le, ent Pärnu jõudis veel mitu korda punkti kaugusele. Geimi lõpus olid aga kindlamad Selveri mängijad, Kollo tõi esimese geimpalli seisul 24:22, ent selle luhtas Renet Vankeri serviviga. Geimi lõpetas Teppani rünnak – 25:23 Selverile. Nii jõudis pealinna meeskond pronksist geimivõidu kaugusele.

Kolmandat vaatust läks Selver Atvars Ozolinsi vea järel juhtima 9:7. Geimi keskel vähendas Švans Pärnu meeskonna kaotusseisu 11:14-le, kuid vahet tagasi mängida ei suudetud. Selver võitis kolmand geimi 25:18.

Pronksiseeria: Selver Tallinn vs Pärnu VK, üldseis 2:0
29. märts kell 19.00 Selver Tallinn vs Pärnu VK 3:0
1. aprill kell 19.00 Pärnu VK vs Selver Tallinn 0:3

Eesti meistriks krooniti tänavu Tartu Bigbank, kes alistas finaalis Saaremaa Võrkpalliklubi mängudega 2:0. Tartlased olid viimati meistritiitli pälvinud 2014. aastal.

Et tänasega said ka Credit24 Eesti meistrivõistlused läbi, selgus meistrivõistluste sümboolne koosseis.