27-aastane endine Cleveland Cavaliersi tsenter jõudis Lakersi kodumängus Milwaukee Bucksi vastu mängida 14 minutit, kui pidi kolmandal veerandajal varbavigastusega platsi äärde jääma. Röntgenpilt õnneks murdu ei tuvastanud.

Drummondi arvele jäi 4 punkti, 1 lauapall, 2 korvisöötu, 3 pallikaotust ja 4 isilikku viga. Bucks võitis kohtumise 112:97.

Võitjate parimana viskas Jrue Holday 28 punkti (lisas 8 lauda, 6 söötu), Giannis Antetokounmpo tegi kaksikduubli 25 punkti ja 10 lauapalliga, Khris Middleton lisas 16 punkti, 6 lauda ja 8 söötu. Lakersi tulemuslikumad olid Montrezl Harrell 19 ja Dennis Schröder 17 punktiga. Kyle Kuzma lisas 16, Markieff Morris 15 silma.

Dallas Mavericks oskas võõrsil Boston Celticsi vastu maha mängida kolmandal veerandajal saavutatud 23-punktilise eduseisu ning kodumeeskonna lõpuminutitel kahe punkti kaugusele lasta, kuid võttis siiski Luka Doncici 36 punkti toel 113:108 võidu.

Jalen Brunson toetas sloveeni 21 punktiga, Kristaps Porzingise arvele kanti 19 punkti ja 8 lauda. Bostoni parimad olid Jason Tatum 25, Jaylen Brown 24 ja Kemba Walker 22 punktiga.