Tšehhid viis tugevas vihmasajus 50. minutil juhtima Lukas Provod, Belgiale päästis viigi Romelu Lukaku 60. minuti tabamus, millele andis resultatiivse söödu Kevin De Bruyne.

Statistika põhjal olid tšehhid isegi domineerivam meeskond, sooritades 13 pealelööki Belgia 9 vastu, neist raamide vahele oli suunatud vastavalt 5 ja 4. Tšehhil oli kasutada 7 nurgalööki, Belgial 3. FIFA edetabelijuht Belgia kontrollis palli 59% mänguajast.

Kolmapäeval Belgialt võõrsil 1:3 kaotuse saanud Wales võõrustas täna Cardiffis sõprusmängus Mehhikot. Mängu ainsa värava lõi Kieffer Moore juba 11. minutil.

Wales võõrustab 30. märtsil valikmängus Tšehhit, Belgia mängib samal päeval Valgevenega.

Üllatustulemus sündis veel Dublinis, kus Iirimaa kaotas 0:1 Luksemburgile. Kohtuminse ainsa värava lõi 85. minutil Kiievi Dünamo ründaja Gerson Rodrigues. Iirlased tegid 12 pealelööki Luksemburgi 9 vastu (raamide vahele 4:4).