Kanepi alustas avasetti murdega, kuid 21-aastane kasahhitar suutis koheselt tagasi murda. Viiendas geimis võitis eestlanna uuesti vastase pallingu ja asus juhtima. Alates eduseisust 4:2 ei saanud eestlanna aga enam ühtegi geimivõitu ja kaotas seti 48 minutiga 4:6.

Teine sett kujunes juba väga ühepoolseks ning Rõbakina võitis selle kõigest 25 minutiga 6:0. Eestlanna sai teises setis vaid üheksa punkti.

Avaseti lõpust alates väsimuse märke näidanud Kanepi lõi kuus ässa, kuid tegi ka seitse topeltviga. Kuuest murdepallist realiseeris eestlanna kaks, Rõbakina sai murdevõimalusi 11 ja kasutas neist ära kuus.

Rõbakina läheb kolmandas ringis vastamisi kas tänavuse Austraalia lahtiste finalisti Jennifer Brady või hispaanlanna Sara Sorribes Tormoga.

Kanepi alistas avaringis ameeriklanna Lauren Davise (WTA 80.) 6:3, 7:5.