Teisel kohal lõpetas sakslane Henri Uhlig (Rad - Net Rose Team) ja kolmas oli itaallane Jakub Mareczko (Vini Zabù). Eesti klubi Ampler Development Team esindajatest olid täna kiireimad lätlane Pauls Rubenis, kes lõpetas 8. kohal ja soomlane Antti-Jussi Juntunen, kes lõpetas 10. kohal, aga väga tihedalt oli kannul ka Gleb Karpenko, kes jäi lõpuks 13. kohale. Head tööd tegi ka Artjom Mirzojev, kelle ülesanne oli viimased 30 km jooksikuid püüda.

„Tänane sõit oli hullumeelne, kohe alguses toimus palju rünnakuid. Kuna kokkuvõte oli nii lähedal, siis pidid mõned tiimid preemiasekundite peale sõitma ja see muutis nad närviliseks. Meie tiimil sinna asja polnud, aga püsisime sellest hoolimata ees," rääkis Räim Eesti jalgratturite liidu pressiteate vahendusel tänasest etapist.

"Umbes poole sõidu pealt hakkas vihma sadama ja mul läks kett krussi, mille tõttu olin sunnitud ratast vahetama. Sain õnneks kiirelt uue ratta ja sõitsime punti tagasi. Terve sõidu aja oli väga külm, läksin mingi hetk uuesti auto juurde ja sain oma võistlusratta tagasi, sest sellega on parem finišit teha," meenutas ta.

"Viimane 40 km pikkune lõpuring oli tõsine kannatus, nägin kõiki pundis külmast värisemas. Tänast sõitu aitas võita vaid psühholoogiline tugevus. Proovisin sõidu ajal endale sisendada, et olen saunas ja mul on väga palav. Viimased 40 km oli punt veel suur, aga ma ise püsisin 25-30 liikmelise pundi peas ja vahepeal ründasin ainuüksi selleks, et natukenegi sooja saada. Lõpus olin oma tiimist suhteliselt üksi, sest mitmed olid külma tõttu sunnitud katkestama, aga õnneks oskasin teisi tiime enda jaoks hästi ära kasutada. Isegi finiš tuli sel korral kuidagi lihtsalt. Olen seda võitu päris kaua oodanud ja väga tänulik, et mu jalad lõpuks minu kasuks töötasid. Selle võidu pühendan ma ühele lähedasele inimesele, keda tänaseks kahjuks meie hulgas enam ei ole,“ võttis Mihkel Räim ränkraske sõidupäeva kokku.

Järgmisena stardib Mihkel Räim 21. märtsil Sloveenias toimuval võidusõidul GP Slovenian Istria.