Rozier kogus neljas mäng järjest üle 30 punkti, tuues eile 36 silma. Neist 20 viskas ta lõpuveerandil.

Stephen Curryta mänginud Warriorsi resultatiivseim oli Kelly Oubre Jr., kes jõudis 25 punktini. Curry tegi mängueelse soojenduse kaasa, kuid tundis end seejärel halvasti ega tulnud kohtumise jooksul platsile.

Charlotte tegi hooaja kõrgeimad 25 pallikaotust, kuid kompenseeris selle hea kaugvisete täpsusega - 50% (20/40) - ja lauavõitluse võiduga (44:39).

Esmakordselt olid sel hooajal vastamisi mullused finalistid, kui Miami Heat alistas Los Angeles Lakersi 96:94. Võitjate parimad olid Kendrick Nunn 27 ja Jimmy Butler 24 punktiga. LeBron James kogus Lakersi poolel 19 punkti, üheksa resultatiivset söötu ja üheksa lauapalli.

Zach LaVine viskas 38 punkti ja vedas Chicago Bullsi 122:114 võidule Sacramento Kingsi üle.

Phoenix Suns võitis Memphis Grizzliese 128:97 ning püstitas ühtlasi klubi uue kaugvisete rekordi. Sunsi mehed tabasid koguni 24 kolmepunktiviset. Devin Booker oli 23 punktiga võitjate resultatiivseim. Tähtis õhtu oli ka Chris Pauli jaoks, kes andis kuus resultatiivset söötu ja tõusis selles arvestuses NBA kõigi aegade kuuendaks meheks. 9891 resultatiivse sööduni jõudnud Paul möödus legendaarsest Oscar Robertsonist.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid