Külalised pääsesid kohtumist juhtima juba 13. minutil, kui Bayerni esiründaja Robert Lewandowski realiseeris penalti. Kuigi Bayern lõi rohkem võimalusi (17:9), ei suutnud nad rohkem väravaid lüüa. Viigiväravale oli lähedal hoopis Augsburg, kui 76. minutil teenisid võõrustajad penalti. Islandlane Alfred Finnbogasoni löök lendas aga vastu posti. Seega teeniski Bayern napi 1:0 võidu.

Ühtlasi tegi ajalugu Bayerni puurilukk Manuel Neuer. Sakslane sai kolmapäeval kirja Bundesliga karjääri 196. nullimängu, millega ta tõusis ühele pulgale endise Bayerni ja Saksamaa koondise esinumbri Oliver Kahniga. Juba järgmises mängus on Neueril võimalus rekord ainult enda nimele saada.

Võidukas oli ka Bayerni lähim jälitaja RB Leipzig, alistades kodus 1:0 Berliini Unioni. Kohtumise ainsa värava lõi 70. minutil Emil Forsberg.