Võõrsil mänginud Kreeka klubi võitis avaveerandi 23:15, poolajaks juhtisid külalised 44:37. Kolmanda veerandaja lõpuks suutis ASVEL vähendada kaotusseisu kahepunktiliseks (61:63).

Viimast veerandit edukalt alustanud võõrustajad pääsesid omakorda ette 75:69. Olympiacos tuli aga järele ning suutis viia kohtumise lisaajale, otsustava kolmese tabas kõigest sekund enne normaalaja lõppu Kostas Sloukas. Lisaajal läks Kreeka klubi juba oma teed, võttes lõpuks kaheksapunktilise võidu.

Võitjate resultatiivseimad olid Sloukas ja Shaquielle McKissic 23 punktiga. Hassan Martin lisas 15 silma. ASVEL-i poolelt tõi Norris Cole 21 punkti, 18 silma panustas David Lighty.

Olympiacos jätkab kümne võidu ja üheksa kaotusega tabelis kümnendal kohal. ASVEL-i saldoks on kuus võitu ja 13 kaotust. Nad edestavad tabelis vaid tänavuse hooaja punast laternat Moskva oblasti Himkit.