Seawolves võitis avapoolaja 43:33, kuid kolmanda veerandaja lõpuks oli külaliste eduseis kõigest kahepunktiline (60:58). Panthers suutis viimasel veerandil ka juhtima minna, kuid Seawolves pani lõpuks ikkagi oma paremuse maksma ning võttis seitsmepunktilise võidu.

Veideman veetis platsil veidi üle 19 minuti ning viskas selle aja jooksul viis punkti (kolmesed 1/1, vabavisked 2/4). Lisaks sai ta kirja kaks lauapalli ning ühe pallikaotuse. Võistkonna resultatiivseim oli 24 punkti visanud Behnam Yakchali Dehkordi. Võõrustajate suurimaks skoorijaks kerkis 23 silma visanud Nate Britt.

Seawolves jätkab esiliigas liidrina, olles kogunud kümme võitu ja kaks kaotust. Panthers jätkab viie võidu ja kuue kaotusega üheksandal kohal.