Olimpia tegi teisel veerandil 16:0 spurdi ja pääses poolajavileks ette 42:22. Kolmandal veerandil kärises vahe korraks isegi 27-punktiliseks ja lõpuperiood oli sisuliselt vaid lõppseisu vormistamine.

Kolmanda järjestikuse võidu saanud Olimpia resultatiivseim oli Kevin Punter 14 punktiga, Sergio Rodriguez ja Zach LeDay lisasid võrdselt 12 silma. Albale tõid Peyton Siva ja Maodo Lo 11 punkti.

Milanol on nüüd tabelis kuus võitu ja kolm kaotust, millega asutakse kuuendal kohal. Alba (3-7) on 18 klubi konkurentsis 16.

Teises eilses mängus alistas prantslaste Villeurbanne `i Asvel koduväljakul Ateena Panathinaikose 97:73. David Lighty oli mängu resultatiivseim 19 punktiga. Prantsuse klubi mängijad tabasid kaugviskeid koguni 70,8%-ga, saates 24-st üritusest korvi 17.

Asvel (3-6) on 14. ja Panathinaikos (3-7) 15. kohal.