Kohtumine oli suurema osa ajast Barcelona kontrolli all, aga kolmanda veerandi lõpus ja neljanda veerandi alguses tegi Baskonia 16:0 spurdi ja läks 69:58 ette. Seisul 71:61 lõpetas Barcelona kohtumise aga omakorda 11:0 spurdiga.

Viimastel sekunditel oli Baskonial võimalus veel võit endale võtta, aga kõigepealt eksis Pierria Henry korvi alt ja siis pani Nikola Mirotic Alec Petersile kulbi.

Mirotic viskas Barcelona kasuks 18 punkti ja võttis 7 lauapalli, Brandon Davies lisas 12 ja Alex Abrines 10 punkti. Baskoniale tõid Zoran Dragic ja Achille Polonara vastavalt 15 ja 14 punkti.

Mängu tipphetked:

21-aastane Raieste kuulus hooaja alguses Baskonia peatreeneri Duško Ivanovici algviisikusse, aga viimastes kohtumistes pole Eesti koondislane platsile pääsenud.

Baskonia on neljast kohtumisest võitnud kaks, viis võitu ja ühe kaotuse saanud Barcelona tõusis koos Kaunase Žalgirisega jagama Euroliiga põhiturniiri esikohta.

Hooaja esimese võidu sai Moskva oblasti Himki. Kodusaalis alistati Belgradi Crvena zvezda 83:77. Himki resultatiivseimaks tõusis Errick McCollum 23 punktiga, Aleksei Šved lisas 15 punkti ja 12 resultatiivset söötu, Jordan Mickey arvele jäi 11 punkti, 11 lauapalli ja 5 blokki. Crvena zvezda kasuks viskas Jordan Loyd 18 punkti.

Istanbuli Anadolu Efes oli võõrsil 84:79 üle Piraeuse Olympiacosest. Vasilje Micic viskas Efesi kasuks 20 punkti ja andis 7 resultatiivset söötu, Shane Larkini selle hooaja debüüt lõppes 15 punktiga. Olympiacosele tõi Hassan Martin 11 punkti.

Efesil on nüüd kaks võitu ja kolm kaotust, Olympiacosel on kolm võitu ja kolm kaotust.