Eelmisel hooajal läbimurde teinud Fati viis 15. minutil Barcelona juhtima. Juba neli minutit hiljem duubeldas Guinea-Bissau päritolu, ent Hispaania jalgpallikoondist esindav noormängija eduseisu.

35. minutil lõi penaltist tänavuse hooaja esimese värava Lionel Messi. Kusjuures penalti teenis võistkonnale just Fati. 4:0 lõppseisu vormistas Pau Fransisco Torresi omavärav 45. minutil.

Viimasest üheksast algkoosseisust alustatud mängust on Fatil kirjas seitse tabamust. Ühtlasi tegi ajalugu klubi kapten Messi, kellest sai neljas mängija, kes teinud Hispaania kõrgliigas skoori 17-l erineval hooajal.

Suurepärase alguse hooajale tegi ka Madridi Atletico, alistades 6:1 Granada CF. Unistuste debüüdi tegi 70. minutil vahetusest sekkunud Luis Suarez. Barcelonast lahkunud uruguaylane lõi 20 minutiga 2 väravat ja andis ühe resultatiivse söödu.

Lisaks said Atletico särgis veel jala valgeks Diego Costa, Angel Correa, Joao Felix ja Marcos Llorente. Granada auvärava eest hoolitses Jorge Molina.