16. minutil viis võõrustajad juhtima Ermin Bicakcic, kaheksa minutit hiljem duubeldas eduseisu Munas Dabbur. Kümmekond minutit hiljem lõi Joshua Kimmich Bayerni poolelt ühe värava tagasi, mis tähendas, et vaheajale mindi võõrustajate minimaalses eduseisus.

Teisel poolajal Bayern siiski tagasitulekut teha ei suutnud. Lisa sai hoopis Hoffenheim, kui 77. minutil oli täpne Andrej Kramaric. Kohtumise teisel lisaminutil vormistas horvaat penaltist 4:1 lõppseisu.

Möödunud neljapäeval UEFA superkarikafinaalis 2:1 Sevilla alistanud Bayernile oli see tänavuse kalendriaasta esimeseks kaotuseks. Enne tänast pidi Bayern viimati vastasele alla vanduma mullu 7. detsembril. Ühtlasi lõppes klubi jaoks 24-mänguline võiduseeria.

Päeva teises mängus leppisid 1:1 viiki Freiburg ja Wolfsburg. Freiburgi viis juhtima Nils Petersen, Wolfsburgile tõi viigipunkti Josip Brekalo.