Bayern avas skoori juba 3. minutil Thomas Mülleri väravast, kuid neli minutit hiljem patustas sakslaste kaitsja David Alaba omaväravaga.

Mängu saatuse otsustasid Bayerni mängijad 22. kuni 31. minutini, mil värava lõid Ivan Perišić, Serge Gnabry ja teist korda sihile jõudnud Müller. Kahel juhul oli siis Kataloonia suurklubi patuoinaks prantslasest keskkaitsja Clément Lenglet.

Teise poolaja alguses vähendas Luis Suarez suurepärase individuaalse sooritusega Barcelona kaotusnumbrid 2:4-le, ent seejärel lõid sakslased veel neli väravat! Sihile jõudsid Joshua Kimmich, Robert Lewandowski ja kahel korral vahetusest sekkunud Philippe Coutinho, kes on Bayernis laenul just Barcelonast. Lewandowski jaoks oli tänane juba selle hooaja 14. värav Meistrite liigas.

Bayernist sai üldse esimene klubi, kes on Meistrite liiga play-offis suutnud ühe kohtumisega lüüa 8 väravat.

Viimati lasi Barcelona endale ühes mängus kaheksa väravat lüüa 74 aastat (!) tagasi, kui Hispaania karikasarjas kaotati Sevillale 0:8.

Bayerni poolfinaali vastane tuleb paarist Manchester City - Lyon, mis peetakse homme õhtul. Teise finalisti selgitavad PSG ja Leipzig.