Avalahingu lätlaste Jekabpilsi vastu 0:3 kaotanud Pärnu vajas tänasest kordusmatšist võitu, et seeria kolmemänguliseks venitada. Lätis toimunud kohtumises aga Pärnu Jekabpilsi vastu rohtu ei leidnud ning täna tuli võtta vastu 1:3 kaotus.

Kui avageim võideti 25:20, siis järgmised kolm kuulusid juba võõrustajatele. Jekabpils loovutas järgmistes geimides vastavalt 14, 21 ja 23 punkti.

Pärnu resultatiivseim oli 18 punkti toonud Kristaps Platacs. 15 silma lisas Ygor Duarte, 11 punkti tõi Taavet Leppik. Võitjate suurim punktitooja oli Rihards Pukitis (16).

Keerulisest seisust tuli välja Bigbank Tartu, kui veerandfinaali korduskohtumises alistati 3:1 (25:18, 25:16, 24:26, 25:15) TalTechi võrkpalliklubi. Kuna avamängu võitsid üllatuslikult ülikooliklubi mängumehed, ootab veerandfinaalseerias ees ka kolmas kohtumine.

Tartlaste eest panustas Curtis Stockton võitu 15 punkti, Kevin Soo ja Stefan Kaibaldi arvele jäi 13 silma. TalTechi poolelt oli resultatiivseim Mihkel Nuut (15).

Koha finaalturniiril kindlustas Saaremaa, olles korduskohtumises 3:0 parem Jelgavast. Saaremaa sai kindla võidu, loovutades geimides vastavalt 20, 13 ja 18 punkti.

Rauno Tamme tõi võitjate resultatiivseimana 14 punkti, lätlaste tulemuslikem oli 13 silmaga Ruslans Sorokins.

Nelja parema seas on koht olemas ka Tallinna Selveril. Selver alistas tasavägises korduskohtumises 3:2 (26:28, 22:25, 25:18, 25:22, 15:8) RTU/Robežsardze. Selveri sangariks kerkis 25 punkti toonud Matej Šmidl.