Ühtlasi tähistas see Lakersi jaoks 18. järjestikust võõrsilmängude võitu läänekonverentsi meeskonna vastu, millega viigistati NBA kõigi aegade rekord.

Vigastatud LeBron Jamesita mänginud Lakesi resultatiivseimaks tõusis Anthony Davis 23 punkti ja 6 lauapalliga, Jamesi asendanud Rajon Rondo kogus 12 punkti ja 6 korvisöötu. Jõuvahekorrad pandi lõplikult paika kolmanda veerandiga, mille Lakers võitis 40:17.

Kaheksanda järjestikuse kaotuse saanud Warriorsi parim oli "kollanokk" Eric Paschall 23 punktiga, Jordan Poole lisas 16 silma.

Oklahoma City Thunder tuli kodus Sacramento Kingsi vastu välja kolmanda veerandaja 19-punktilisest kaotusseisust ja võitis 112:108. Tegemist oli juba 15. korraga sel hooajal, kui Thunder on neljandat veerandaega kaotusseisust alustades kohtumise võitnud. Thunderil on käsil viiemänguline võiduseeria.

Danilo Gallinari viskas Thunderi parimana 24 punkti, Shai Gilgeous-Alexander lisas 20 ja Chris Paul 17 punkti. Kolmemängulise võiduseeria lõpetanud Kingsi edukamad olid Harrison Barnes 21 ja Harry Giles 19 punktiga.

Domantas Sabonis tegi kaksikduubli 20 pubnkti ja 11 lauapalliga ning vedas Indiana Pacersi kodus 106:100 võidule Portland Trail Blazersi üle. Malcolm Brogdon panustas võitu 17 punkti, 8 korvisöötu ja 6 lauapalli, T.J. Warren ja Victor Oladipo lisasid kumbki 15 silma. Portlandi tulemuslikum oli CJ McCollum 28 punktiga.

Ilma vigastatud Joel Embiidi ja Ben Simmonsita mänginud Philadelphia 76ers suutis koduväljakul võita New York Knicksi 115:106. Mängu parimaks tõusis võitu 34 punkti panustanud Tobias Harris, Shake Milton toetas teda 19 ja Al Horford 15 punktiga. Kuuenda järjestikuse kaotuse saanud Knicksi edukaim oli 30 punkti ja 10 lauapalliga Julius Randle.