Inter asus mängu juhtima 22. minutil argentiinlase Lautaro Martineze tabamusest. Dortmund jahtis küll viigiväravat, kuid ohtlikumaks pooleks oli lõpuks ikkagi Inter. 82. minutil oli Martinezel võimalik kohtumise saatus ära otsustada, kuid ta ei suutnud penaltit realiseerida.

Lõplikult pani Inter mängule punkti 89. minutil, kui värava sai kirja Antonio Candreva.

Teises F-alagrupi matšis alistas FC Barcelona võõrsil 2:1 Praha Slavia. Võitjate poolel tegid skoori Lionel Messi ja Luis Suarez. Messi jaoks oli see sel hooajal Meistrite liigas esimeseks tabamuseks. Üldse on ta nüüd Meistrite liigas skoori teinud 15 hooaega järjest.

E-alagrupis teenis väärtusliku võidu tiitlikaitsja Liverpool. Inglased seljatasid võõrsil 4:1 Genki. Võitjate ridades lõi kaks väravat Alex Oxlade.Chamberlain. Korra olid täpsed veel Sadio Mane ja Mohamed Salah.