Rootsi meeskond alustas mängu hästi ja nõelas esimesena, kui 12. minutil kaotasid eestlased oma kolmandikul palli ning Ludvig Navik viis suurepärase kauglöögiga külalised juhtima.

Eesti muutus vastasele ohtlikuks veidi enne 19. minuti väravat – Nikita Ivanov leidis hea palliga karistualasse liikunud Taaniel Usta ning järgnenud olukorrast õnnestus teenida nurgalöök. Daniil Kuraksini poolt tagumisse posti saadetud pall leidis kaptenipaela kandnud Maksim Paskotši, kes suutis peaväravaga mängu viigistada, teatab Jalgpall.ee.

Eesti pääses mängu juhtima avapoolaja viimasel minutil, mil Daniil Tarassenkovi hea tegutsemise järel jõudis pall karistualasse ning Taaniel Usta täpne löök tõi tabloole 2:1 eduseisu.

Eesti jätkas teist poolaega sealt, kus esimene pooleli jäi – 50. minutil tegutses vasakul äärel teravalt Kuraksin, kes liikus trahvikasti ja viis hea löögiga koondise juba kahe väravaga juhtima.

Seejärel oli lähiminutitel mõlemal meeskonnal võimalusi, kuid korra tegi hea topelttõrje meie väravasuul seisnud Georg Mattias Lagus ning meie üks parimaid šansse langes Tarassenkovile, kes Kuraksini poolt teele saadetud tsenderduse napilt esimesest postist mööda lõi.

Meeskonnad kohtuvad teistkordselt neljapäeval.