Chelsea jaoks algas kohtumine hästi, kui juba seitsmendal minutil oli täpne 20-aastane Mason Mount. Chelsea 1:0 eduseisus ka poolaeg lõppes.

Leicester City jõudis viigini 67. minutil, kui nurgalöögist suunas palli peaga väravasse Wilfred Ndidi. Leicester sai viigiväravast selgelt indu juurde ning olid mitmel puhul lähedal ka võiduväravale, kuid seda siiski lüüa ei suudetud.

Chelsea jätkab seega pärast teist vooru ühe punkti peal, kuna avamängus jäädi mäletatavasti 0:4 alla Manchester Unitedile. Leicester Cityl on kirjas kaks viigipunkti.

Päeva esimeses kohtumises alistas tänavuseks hooajaks kõrgliigasse tõusnud Sheffield United 1:0 Crystal Palace'i. Kohtumise ainsa värava lõi 47. minutil John Lundstram.