Kohtumise avärav sündis 10. minutil ning kirjutati Kalju vasakkaitsja Aleksandr Kulinitši arvele.

Teisel poolajal mängupilt võrdsustus ning Kaljul oli ridamisi häid võimalusi skoor viigistada, kuid Celticu väravalukku Eesti valitseval meistril lahti muukida ei õnnestunud. Üleminutitel lõi ukrainlane Marian Šved kiirrünnaku lõpetuseks karistusala joonelt ka teise värava.

Küllaltki lahtisest mängust annavad tunnistust Celticu 17 pealelööki Kalju 8 vastu. Neist 7 suundusid külalismeeskonnal raamide vahele ja 9 väravast mööda (Kaljul mõlemad näitajad 3). Nurgalöökide saldos jäi aga Kalju peale 8:6. Mõlemad meeskonnad tegid võrdselt 13 viga.

Kalju jaoks läheb eurohooaeg edasi Euroopa liiga 3. eelringi mängudega, kus neid ootab ees Luksemburgi meister Dudelange, kes mängis kahe mängu kokkuvõttes skooriga 3 : 2 üle Kaljulegi alla jäänud Põhja-Makedoonia klubi FK Škendija. Mängud peetakse 8. ja 15. augustil, esimene neist Luksemburgis.

Celticu vastaseks Meistrite liiga 3. eelringis on Rumeenia klubi CFR Cluj, kes mängis samuti koondtulemusega 3:2 üle Iisraeli meistri Tel Avivi Maccabi. Kordusmäng Iisraelis jäi 2:2 viiki.