Brasiilia asus juhtima juba 12. minutil, kui värava sai kirja Madridi Reali poolkaitsja Casemiro. 19. minutil suurendas võõrustajate eduseisu Liverpooli ründetuus Roberto Firmino. 32. minutil tegi skoori Gremio ääreründaja Everton. 53. minutil sahistas väravavõrku PSG ridadesse kuuluv vanameistrist äärekaitsja Dani Alves ning 90. minutil vormistas lõppseisu Londoni Chelsea ääreründaja Willian. Brasiilia võit oleks võinud olla veel suuremgi, kuid neljandal lisaminutil jättis Manchester City ründetuus Gabriel Jesus penalti realiseerimata.

Brasiilia tagas sellega ka A-alagrupis esikoha. Kolme mänguga kirjutati tabelisse seitse punkti.

Viimase vooruga tõusis A-alagrupis teiseks Venezuela, kes alistas 3:1 Boliivia. Võitjate eest tegid skoori Darwin Machis 2. ja 55. minutil ning Josef Martinez 86. minutil. Boliivia ainsa tabamuse autoriks oli Leonel Justiniano Arauz 82. minutil.

A-alagrupis viie silmaga teise koha saavutanud Venezuela tagas sarnaselt Brasiiliale pääsu veerandfinaali. Nelja punktiga grupis kolmandaks jäänud Peruu peab oma saatust veel ootama. Nimelt pääsevad kolme alagrupi peale kaks paremat kolmanda koha omanikku samuti veerandfinaali.

Boliivial jäi seekordsel turniiril punktiarve avamata ning kolme mänguga saadi kolm kaotust.

A-alagrupi lõplik tabeliseis: 1. Brasiilia 7 punkti, 2. Venezuela 5, 3. Peruu 4, 4. Boliivia 0.