Kuna Poola alistas täna eelnevalt Jaapani, oli Eestil Ukraina alistamise korral saadaval kolmas koht ja pronksmedalid - selleks oleks tulnud aga Ukraina alistada normaalajal.

Turniiri võitis Rumeenia, seda Poola ja Jaapani ees.

Kohtumine Ukrainaga algas Eesti jaoks lausa kohutavalt: juba esimese 115 sekundiga oli seis 0:2 ning mitme tuhande pealtvaataja ees tuli hakata parajast august välja ronima. Meie õnneks tegi juba kahe minuti pärast skoori Aleksandr Petrov, ent avakolmandiku lõpus said ukrainlased arvulisest ülekaalust kirja ka kolmanda värava.

Vahe vähendas uuesti minimaalseks teise kolmandiku viimasel minutil Mark Viitanen.

Viimase kolmandiku alguses sai Eesti küll litri vastase väravasse, kuid kohtunikud otsustasid selle tühistada. Seejärel saime viigivärava siiski kätte, kui täpne oli Roman Andrejev.

Hoolimata marulisest survest ning korduvast arvulises ülekaalus mängimisest ei suutnud Eesti siiski normaalajal ukrainlasi alistada - iluvea parandas lisaajal kuldse väravaga Robert Rooba. Eesti survet näitab hästi ka asjaolu, et pealevisete seis jäi 38:17 eestlaste kasuks.

Võit lisaajal tähendab seda, et Eesti lõpetab turniiri neljanda kohaga.