Liverpool pääses kohtumist juhtima 26. minutil Sadio Mane väravast. Liverpooli 1:0 juhtimisel ka esimene poolaeg lõppes. Teisel poolajal viigistas Fulham seisu, kui 74. minutil oli täpne Ryan Babel. Kusjuures Babel esindas aastatel 2007-2011 just Liverpooli meeskonda.

Viimane sõna jäi aga siiski külalistele. James Milner realiseeris 81. minutil penalti, millega kindlustas Liverpoolile võidu.

Video penaltist:

Premier League'is neljanda kohal nimel heitlev Londoni Chelsea läks võõrsil vastamisi Liverpooli linnarivaali Evertoniga. Everton sai kirja 2:0, millega lõpetati kuuemänguline võiduta seeria Chelsea vastu. Evertonile tõid võidu Richarlisoni ja Gilfy Siggurdsoni tabamused teisel poolajal.

Liverpool tõusis võiduga Fulhami üle tabeliliidriks, ent kaks punkti vähem kogunud Manchester Cityl on üks punkt varuks. 57 punkti kogunud Chelsea jääb neljandal kohal asuvast Arsenalist kolme silmaga maha.