Tehnikaülikooli meeskond, mis tugineb oma üliõpilastele on kaua otsinud mängijat, kelle kogemused ning tööeetika aitaks tõsta treeningute ja mängude kvaliteeti ning kes oleks eeskujuks noorematele meeskonnakaaslastele.

Arbet on välja kasvanud Kalev/Cramoga tihedalt seotud Siili Palliklubist ja sai sajandivahetuse kandis meistriliiga tuleristsed Kalevi eelkäija Ehitustööriista ridades. Kalev/Cramo meeskonnas mängis ta alates 2006. aasta suvest, vahepeal pallis tugevas Kreeka kõrgliigas.

Arbetit ootavad ees uued väljakutsed: “TTÜ võistkond annab mulle ideaalseks võimaluseks oma uute tegemiste kõrval ka korvpalluri karjääri jätkata. Tahan anda võistkonnale juurde mängutarkus oma kogemuste näol ja näidata tööeetikat, mida eelnev karjäär on mulle õpetanud.“

TTÜ meeskonna peatreeneril Rait Käbinil oli hea meel tervitada Arbetit oma võistkonnas:“ Ootame, et Gregori panus meeskonna hüvanguks kujuneb suureks mõlemal pool väljakut ning oma mahuka kogemuste pagasiga aitab ta nii mõnelgi noorel mängijal astuda arengus sammu edasi.“

Käbin ja Arbet on vanad tuttavad, mänginud koos Ehitustööriista meeskonnas (2000/2001) ja Tallinna Kalevis (2001/2002). Käbinil õnnestus Arbetit treenida ka BC Kalev/Cramos, kus tänane TTÜ KK peatreener oli Alar Varraku kõrval abitreener.