Koos Rally Estonia algusega avab spordimuuseum interaktiivse rallinäituse, kus igaühel on võimalik end sõitjana tunda, mehaanikuametit proovida ning kaardilugejate maailmaga tutvust teha. Kohapeal on erinevad atraktsioonid, mille abil saab end rallisõitja kingadesse panna ning näituselt ei puudu ralliga seotud esemed nii mootorispordi algusaegadest kui ka praegustelt ralliässadelt, eesotsas Ott Tänaku ja Martin Järveojaga.

Näituse kuraator Rait Männiku sõnul annab väljapaneku esinduslik esemevalik märku rallirahva tugevast panusest näitusele.

„Abi, nõu ja jõudu on tulnud nii meie ralliässadelt, meeskondadelt kui erinevatelt organisatsioonidelt. Nii on näituse valmimisse oma panuse andnud Mootorispordi Muuseum, Martin Järveoja ja Kuldar Sikk,“ räägib Männik.

Näitusel on muuhulgas välja pandud Martin Järveoja 2017. aasta WRC III koha auhind, hulk rallikombinesioone kõigilt meie WRC pilootidelt, erinevad ralliauto detaile ja palju muud põnevat. Muuseumi hoovi on Mootorispordi Muuseumist toodud 1972. aasta Moskvitši ralliauto.