XXVI Niitvälja Karikas by Danske Bank viimase päeva ülipingeline heitlus sai lõpplahenduse alles esimesel lisarajal. Eelmisel aastal turniiril teiseks jäänud Soome koondislane Dominic Jones vajas viimasel rajal par-i, et kindlustada võit, kuid lõi üle 300-meetrise avalöögi puude alla, kust ei õnnestunud enam par-i päästa.

Klubihoones ootas teda juba koondislane Eetu Isometsä, kes viimased üheksa rada mängis 3 lööki alla raja par-i, lüües sealjuures kaks eagle’t, neist esimese 12. rajal 95-meetri kaugusele otse auku. Seega lõpetasid mõlemad mängijad 72 rada võrdse tulemusega +1 lööki (kokku 217 lööki).

Lisarajal lõi Isometsä par-i ja Dominic boggie, mille tulemusena sai Isometsä kinnitada Baltimaade vanimale golfikarikale oma nime.

Osales ka võitja isa Jari Isometsä, kes sai 117 mehe seas 56. koha (86, 92 ja 82 lööki olid kolme päeva tulemused).

Parim eestlane, Niitvälja golfiklubi liige Timo Raukas, lõpetas võistluse viiendana, tulemusega +6 lööki. Talle järgnes kahe löögi sees kogu ülejäänud Eesti koondis, kes stardib homme hommikul Euroopa meeskondlikele golfivõistlustele Poolas.

Parima PRO-na lõpetas ja võitis auhinnaraha 4000 eurot Henri Satama Soomest, tulemusega -5, korrates sellega eelmise aasta võidutulemust ja edestades 2 löögiga kaasmaalast Mikko Lehtovuorit (-3 lööki).

Viimase kahe aasta võitja Peter Gustafsson Rootsist mängis välja raja par-i ja saavutas sellega 3. koha. Parima eestlasena kolme päeva kokkuvõttes +3 lööki mänginud Sander Aadusaar jagatud 4. koha soomlase Jouni Simanaineniga.

Parima naisamatööri tiitli saavutas Marija Luize Jucmane Lätist +10 löögiga , mängides viimasel päeval kogu võistluse parima naiste ringi tulemusega -1 lööki. Teise koha saavutas Niitvälja Golfiklubi liige Annika Meos tulemusega +13 lööki, parandades eelmise aasta tulemust 3 löögi võrra.

Meesseenioride arvestuses mängis parima tulemuse Enn Pääro Niitvälja Golfiklubist tulemusega +20 lööki. Naisseenioridest tasub välja tuua 3. koha saavutanud Ulvi Ingveri, kes on osalenud kõikidel toimunud võistlustel ehk 26.korral. Parima naisseeniori tiitli pälvis Niitvälja Golfiklubi liige Anne Petter kahelöögise mängueduga Karin Mängeli ees.

Reedest pühapäevani, 6.-8. juulil Niitväljal toimunud Baltimaade vanimal, arvult juba kahekümne kuuendal golfivõistlusel - XXVI Niitvälja Karikas by Danske Bank, osales 158 võistlejat kaheksast riigist. Võistluse peatoetaja Danske Bank pani välja auhinnafondi 10 000 eurot, millele võistles 19 professionaalset golfimängijat. Välismaalt osales kokku 41 golfarit.