Selver ja Rakvere mängisid juba kolmandat korda ehk tegu oli seeria otsustava mänguga. Edasipääseja selgitamiseks läks tarvis viit geimi ja poolfinaali jõudis 3:2 (18:25, 25:8, 25:19, 15:25, 15:5) võiduga valitsev Eesti meister Selver. TTÜ ja Pärnu pidasid veerandfinaalseeria teise mängu ja avakohtumise 3:1 võitnud Pärnu sai täna raske 3:2 (25:22, 22:25, 25:20, 20:25, 15:7) võidu ning tagas seega samuti koha poolfinaalis.

TTÜ andis täna korraliku lahingu ja pidi alla vanduma alles viiendas geimis, kus Pärnu 11:5 ette rebis ja seda enam käest ei andnud, vahendab volley.ee.

Pärnul ei teinud täna kaasa põhisidemängija Markkus Keel ja nurgaründaja Taavet Leppik, ent neid asendanud noored sidemängijad Karl Lilles ja Richard Voogel ning nurgaründaja Märt Tammearu said suurepäraselt hakkama. Vaid 17-aastane Tammearu tõi Pärnu parimana 17 punkti (+12), Robert Juchnevic lisas 16 punkti (+5). Pärnu meeskonna vastuvõtt oli 68,2%, rünnak 47,2%. Blokist teeniti 9 punkti (neist 5 tõi Toms Švans) ja serviga saadi 5 punkti.

TTÜ resultatiivseimaks tõusis 20 punktiga (+12) Dmitri Korotkov, 18 silma (+6) lisas Mihkel Nuut. TTÜ vastuvõtt oli 52,9% ja rünnak 44,3%. Blokipunkte teeniti 8 (neist 5 tõi Jörgen Vanamõisa) ja servil löödi 5 ässa.

Poolfinaalis läheb Pärnu vastamisi Tartu Bigbank meeskonnaga, kes alistas veerandfinaalseerias kahel korral Järvamaa VK.

Selver ja Rakvere pakkusid kõige tulisema veerandfinaalpaari, kus läks vaja kolme mängu ja neist kaks viimast lõppesid seisuga 3:2. Tänane mäng kulges mõlema jaoks tõusude ja mõõnadega, ent otsustavas geimis oli Selver selgelt parem, minnes 6:1 juhtima ja sellega oli mängu saatus ka suuresti otsustatud. Viies geim kuulus Selverile skooriga 15:5.

Võitjatele tõi Oliver Orav 18 punkti (+4), Taavi Nõmmistu lisas 14 (+6) punkti nagu ka Albert Hurt (+2). Selveri vastuvõtt oli 53,4%, rünnakuprotsendiks kujunes 42,9. Blokist saadi 9 punkti, serviga 11 (Nõmmistu lõi 6 ässa ja Orav 5).

Rakvere edukaim oli täna 14 punkti toonud Elia Lulla (+3), Siim Ennemuist lisas 12 punkti (+5). Vastuvõtt oli 55,6%, rünnak 38,2%. Servil löödi 2 ässa ja blokipunkte teeniti 10.

Selveril oli põhimeestest puudu Denis Losnikov, Rakverel ei teinud kaasa Tanel Uusküla.

Selver kohtub poolfinaalis Saaremaaga, kes pääses otse poolfinaali tänu Credit24 Meistriliiga põhiturniiri võidule.

Poolfinaalidega tehakse algust 7. ja 8. aprillil.