36-aastane Scott Foster pidi viimaseks 14 minutiks mängu tulema, sest Chicago oli vigastuste tõttu kaotanud oma põhiväravavahid Anton Forsbergi ja Collin Delia. Debüüt osutus edukaks, sest Chicago suutis Jetsi 6:2 alistada.

Tegelikult nägi Chicago treenerite plaan ette, et kohtumist alustab väravas Forsberg, kes sai aga trauma juba soojendusel. Delia, kes kutsuti kolmapäeval tagasi noortemeeskonna juurest, tõrjus oma NHL-i debüüdil 27-st pealeviskest 25, kui pidi väljakult kaasmängijate abil lahkuma alakeha vigastuse tõttu.

Siin tuligi mängu Foster, kes oli varem tema nime skandeeriva 21 839-pealise publiku ees mängimisest vaid unistanud. Ta tõrjus seitse vastase pealeviset. Ning seda meeskonna vastu, kes on idakonverentsis hoidmas kinni viimasest play-off kohast. Chicago ise asub läänekonverentsis 12. kohal.

"Ma olen päeval raamatupidaja. Seega vaid mõni tund tagasi istusin ma oma arvuti taga ning nüüd teie ees, olles just 14 minutit NHL-i hokit mänginud. Kes oleks seda arvanud?" kommenteeris Foster ajakirjanikele.