Veel 36. minutil oli seis 4:4, ent seejärel Tartu vastupanu murdus. Külalised viis 38. minutil uuesti ette Dmitri Vinogradov, kolmandal kolmandikul lisasid tabamuse Viljami Rapeli ja Ihor Shamanski.

Mäng täispikkuses:

HC Vikingi väravad viskasid Maksim Puzakov, Aleksandr Kuznetsov (1+1), Maksim Ivanov, Gennadi Filippov (1+1), Dmitri Vinogradov (1+1), Viljami Rapeli (1+1) ja Ihor Shamanskyi (1+1).

Tartu Kalev-Välgu leeris olid täpsed Vassili Titarenko, Martin Terna ja Ragnar-Hindrek Russ (2+0).

Tartu Kalev-Välgu väravavaht Anton Bek tõrjus mängu jooksul 28 ning HC Vikingi puurilukk Anatoli Sizov 25 vastaste pealeviset.

Nordic Power Hokiliiga liider HC Viking on 14 mänguga kogunud 31 punkti, edestades Kalev-Välku juba 10 silmaga. Narva PSK-l on 19 ning HC Vipersil 10 punkti 13 mängust.

Pühapäeval, 28. jaanuaril kell 18.30 kohtuvad Tondiraba jäähallis HC Vipers ja Narva PSK.