Avapoolajal Shkodran Mustafi väravast 1:0 juhtima asunud Arsenal oli kogu mängu arvestades küll domineerivamaks pooleks, kuid sellest hoolimata suutis Andros Townsend teise kolmveerandtunni alustuseks seisu viigistada.

Arsenal vastas pea veerandtunnise viigiseisu järel kahe kiire väravaga - nelja minuti sees oli kahel korral täpne Alexis Sanchez. Kuigi võit tundus juba kindel olevat, tegi mängu viimased minutid põnevaks James Tomkinsi värav 89. minutil, mis Roy Hodgsoni hoolealustele veel lootust andis. Arsenali mehed suutsid aga vastu pidada ning kohtumise lõpuks edukalt võidusadamasse tüürida.

20 mängust 37 punkti kogunud Arsenal jääb võidust hoolimata seitsmendale kohale, olles võrdsete punktide peal Tottenhamiga ning üks punkt tagapool Liverpoolist.