Viimast korda juhtis Rapla avaveerandi alguses 9:7 ja viigistas Tartuga seisul 15:15. Veerand lõppes aga Tartu 25:20 juhtimisel. Poolajaks juhtis Tartu 43:37. Teise poolaja esimesed punktid tulid Raplalt, kuid siis murdis Tartu 14:0 spurt külalised lõplikult. Viimasele kümnele minutile mindi vastu juba tartlaste 25-punktilisel juhtimisel 69:44.

Mandell Thomas viskas tartlaste tulemuslikumana 20 punkti, Janari Jõesaar tegi kaksikduubli 18 punkti ja 11 lauapalliga, 11 silma lisas Dominykas Milka.

Viskeid väljakult vaid 31 protsendiga tabanud Raplal kogusid kahekohalise arvu punkte vaid Martin Paasoja (16) ja Indrek Kajupank (11).

Tartu näitas täna 49-protsendilist visketabavust (kahesed 25/47, kolmesed 5/14, vabavisked 20/31). Rapla viskas kaheseid 13/36, kolmeseid 6/25 ja vabaviskeid 17/22. Lauas domineeris Tartu numbritega 49:33. Pallikaotustes jäi Rapla peale 11:9.