Cleveland alistas idakonverentsi play-off'i avaringi teises mängus 117:111 Indiana Pacersi ning Spurs läänekonverentsis 96:82 Memphis Grizzliesi. Mõlemad võtsid võidud koduväljakul.

Kuuepunktine võit pakkus Cavaliersi meestele kõike muud kui rahulolu, sest veel kolmanda veerandaja lõpus juhtis Cleveland 19 punktiga, kuid viimase veerandaja võitis Indiana 33:21.

Kyrie Irving viskas võitjate parimana 37 punkti, Levin Love lisas 27 punkti ja 11 lauda, LeBron James 25 punkti ja 10 lauapalli. Pacersi edukaim oli 32 punktiga Paul George, Jeff Teaegue viskas 23 punkti.

37-punktilise esituse tegi ka Spursi ääremängija Kawhi Leonard. Spurs võitis avaveerandi 29:16 ja poolaja 56:37. Tänu 28-punktilisele kolmandale veerandile vähendas Grizzlies vahe kümnele ja neljanda veerandi alguses neljale punktile. Pärast Gregg Popovichi minutilist vaheaega 6.42 enne lõppu sai Spurs aga taas järje peale ning minuti pärast ei lastud vastast enam kümnest punktist lähemale.

Tony Parker panustas võitu 15 ja Danny Green 12 punkti. Grizzliesi edukamad punktitoojad olid Mike Conley (24) ja Zach Randolph (18).

Kõik NBA play-off seeriad peetakse nelja võiduni.