Swedbank ning Tallinna Lennujaam kulgesid külg külje kõrval kogu hooaja, olles Kevadspartakiaadil teineteisest vaid ühe punkti kaugusel. Kui firmaspordivõistlustel oli parem Swedbank, siis Tallinna Lennujaam tegi märksa tugevamad tulemused Tartu Maratoni Kuubiku ja RMK Kõrvemaa Nelikürituse võistlustel.

"Enne Kuldpalli oli teada, et meil on küll piisav edumaa, aga peame kindlasti osalema ja teatud punktiskoorid kätte saama, et Swedbankiga mitte liiga suurt vahet tekitada," ütles Tallinna Lennujaama spordijuht Tarvi Pihlakas.

Eesti Sportlikema Ettevõtte tiitel tähendab Pihlaka sõnul ühe ettevõtte jaoks väga palju. "See on tunnustus neile, kes tulevad oma mugavast kodust välja, proovivad uusi spordialasid ja harjutavad. Tiitel mõjub kogu ettevõttele ikka väga-väga positiivselt ja näitab, et Tallinna Lennujaam on selline ettevõte, kus panustatakse ka töötajasõbralikkuse sfääri," kinnitas Pihlakas.

Eesti sportlikema ettevõtte tiitli võistluskavasse kuulusid 2016. aastal kuus firmaspordiüritust: Tali-, Kevad-, Suve- ja Sügisspartakiaad, Vennad Ehituse Seitsmevõistlus ning Kuldpall. Samuti läksid arvesse Tartu Maratoni Kuubiku ja RMK Kõrvemaa nelikürituse tulemused.

Kokku võistles sel hooajal tiitli eest üle 70 Eesti ettevõtte. Uus firmaspordihooaeg saab alguse 10. veebruaril, mil minnakse vastamisi Otepääl ja Käärikul toimuval Talispartakiaadil.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid