Arsenal ei suutnud kuni 59. minutini teha ühtegi lööki Norwichi värava raamidesse, kuid kui esimene õnnestunud löök tuli, leidis see kohe ka tee väravasse. Koduväljakul mänginud Arsenali võiduvärava autoriks oli Danny Welbeck.

Üliolulise võidu sai täna Rafael Benitezi juhendatav Newcastle United, kes alistas koduväljakul Andros Townsendi suurepärasest karistuslöögist Crystal Palace`i 1:0. Külalistel oli 70. minutil suurepärane võimalus viigistamiseks, kuid endine Newcastle`i mängumees Yohan Cabaye ei suutnud realiseerida penaltit (Karl Darlow tõrjus).

Arsenalil, kes astus tänasega pika sammu Meistrite liiga koha kindlustamise suunas, on kaks vooru enne hooaja lõppu 67 punkti. Mängu vähem pidanud Leicester Cityl ja Tottenhamil on vastavalt 76 ja 69 punkti. Tabeli lõpus on Newcastle`il 33 silma, Sunderlandil 32, Norwichil 31 (mõlemal mäng varuks) ja Aston Villal 16 punkti.