Kalev/Estiko alistas Rocki duubli 74:60. Võimsa esituse tegi Artur Liiv, kes viskas võitjate poolel 26 punkti ning võttis 23 lauapalli. Betoonimeister oli üle Ambla spordiklubist 86:69, Andres Zooberi arvele kogunes 23 punkti. Viking Window oli parem SK Torma Spordist 89:64, võitjate resultatiivseim 16 punktiga Rauno Nurklik.

************

Kaheksandikfinaalis läksid omavahel kokku alumise vahegrupi neli paremat ning ülemise neli viimast – liiga esinelik liitus play-offidega alles veerandfinaalidest. Omavahel sattusid mängima Balteco – TTÜ SK, SK Torma Sport – Kuressaare BC Hundid/ASSA Abloy, Ambla SK – KK Räpina Kotkad ja TÜ/Rock II – Tamsalu Los Toros/C-Tower.

Kindlalt liikus edasi veerandfinaali Balteco, võites seeria 2-0 (85:61 ja 79:52). Sama tulemusega, kuid märksa napimate punktivahedega liikus edasi Torma, kes võitis Kuressaaret kokku 4 punktiga (62:61 ja 73:70). Ambla-Räpina paaris olid mängud tasavägisemad ja 2-1 tulemusega liikus edasi Ambla, võites esimese kohtumise 75:69, kaotades teise 64:78 ning taas võites kolmanda 78:62.

Selle ringi suur üllataja oli alumisest vahegrupist pärit TÜ/Rock II, kes Tamsalu vastu väga tugevad mängud tegi ja 2-1 paremusega veerandfinaalidesse liikus. Kõik mängud kahepunktilise vahega (Rocki poolt vaadates 72:74, 83:81 ja 63:61) lõpetanud paaris tegi üllatusvõidu kindlustamisel väga silmapaistvat tööd Rock II-s mängiv nö Suure Rocki duo, Kristen Meister ja Saimon Sutt. Iseäranis märkimisväärne oli Suti panus, kes tõi kolmes mängus keskmiselt 22 punkti ja 6,7 lauapalli, Meistri samad näitajad keskmiselt 17,7 punkti ja 7,7 lauda.

Edasi lähevad paaride võitjad veerandfinaalides kokku ülemise alagrupi esinelikuga. SK Torma Sport mängib põhiturniiri parima Paide Viking Window'ga, Ambla SK - Betoonimeister/Tskk/SK Nordiga, Balteco - Kohila/Telia SK/Webware'iga ja TÜ/Rock II - Tartu Kalev/Estikoga.