Mängu emotsionaalsuse võtab kokku seik 3. veerandaja keskelt, kui Valga-Valka mängumees Jurijs Aleksejevs Martin Paasojale rusikaga virutas ning seepeale mängust eemaldati. Tolleks hetkeks oli lätlase arvel 18 minutiga vaid 3 punkti.

Kuigi sõnelemist nii omavahel kui kohtunikega leidis aset veel, ükski teine korvpallur varajase duši alla minema ei pidanud. Lõpuks viskas üleplatsimehena 27 punkti Avis Rapla leegionär Devin Brooks, lisaks jäi tema nimele 9 korvisöötu.

Suureskoorilises mängus jõudsid kodumeeskonna poolelt kahekohalise arvu punktideni veel Sven Kaldre (19 punkti), William Artino (17), Indrek Kajupank (12), Martin Paasoja (11) ja Kristjan Voolaid (10). Valga-Valka resultatiivseimaks kerkis 22 silma kirja saanud Martins Berkis, Kristaps Kranbergs viskas 20 punkti, Viljar Veski ja Valmo Kriisa saldole jäi 12 silma.

Teises tänases kohtumises tehti sotid selgeks oluliselt varem, kui Pärnu Sadam oli koduplatsil numbritega 76:57 (22:12, 20:10, 16:11, 18:24). üle Audentese SG/Noortekoondisest.

Suvepealinlaste parimatena viskasid 12 punkti Joonas Järveläinen ja Paulius Petrilevicius, viimane neist võttis maha ka 9 lauapalli. Karl-Martin Kask panustas võitu 10 punkti ja 8 lauapalliga. Noortekoondise poolelt sai üleplatsimehena 17 silma ja 8 lauapalli kirja Kregor Hermet, Siim-Markus Post toetas meeskonda 15 punkti ja 6 lauapalliga.