Sealjuures jätkab metsikus hoos ka Stephen Curry, kes eile Memphis Grizzliese vastu 28 punkti viskas ning lisaks 3. veerandajal tõeliselt hullu "tsirkuseviske" tabas.

Korraliku mängu tegid ka Andre Iguodala ja Harrison Barnes, kes vastavalt 20 ja 19 silma kirja said. Kuigi Warriorsi tänane vastane Grizzlies kolmanda veerandaja keskel korra veel vahe 1 punkti peale sai, oli GSW lõplik võiduskoor kindel 100:84. Memphise tiimi parimana viskas 26 punkti Marc Gasol.

Teistest mängudest väärib mainimist, et Los Angeles Clippersi mängumees Chris Paul jõudis 108:118 kaotusmängus Dallas Mavericksi vastu oma karjääri 7000. korvisööduni. Sellega on ta 15. NBA mängija, kes säärase tähiseni jõudnud on. Mavericksi eest oli samas mängus hoos vanameister Dirk Nowitzki, kelle arvele 31 punkti ja 11 lauapalli kogunes. Kogu NBA karjääriga on sakslane maha võtnud nüüd 10 111 lauapalli, misläbi ta kogu liiga ajaloos samuti 15. kohale kerkis.

Põnevaks kujunes ka Los Angeles Lakersi ja Orlando Magicu kohtumine, kus veel 1,5 sekundit enne lõppu tablool 99:99 viigiseis püsis. Siis sai palli aga Nikola Vucevic, kes efektse keskpositsiooniviskega Lakersile hooaja seitsmenda kaotuse pakkus.

Ehk kõige skandaalsemaks osutus aga Charlotte Hornetsi ja New York Knicksi mäng, kus lätlane Kristaps Porzingis viimasel hetkel kaugviske tabas. Paraku kohtunikud pärast mõningast arutelu korvi siiski ei lugenud - kordusest leiti, et vise oli teele saadetud pärast lõpusireeni ja seega pidi Knicks vastu võtma valusa 93:95 kaotuse.