Audentes suutis tabeli kolmandale meeskonnale panna vastu terve esimese poolaja. Avaveerandi kaotasid noored 18:20, poolaja 31:37. Kolmandal veerandajal pani Rapla teise käigu sisse ning viimasele veerandile mindi juba 18-punktilises eduseisus.

73-protsendiliselt kahepunktiviskeid tabanud Rapla parim oli 21 punkti ja 15 lauapalliga Domagoj Bubalo. CJ Barskdale lisas 18, Janar Soo 14 punkti.

Audentese poolelt tõi mängujuht Siim-Markus Post kirja 19 punkti. Taavi Jurkatamm lisas 10 silma.

Rapla jätkab nüüd 17 võidu ja 7 kaotusega. Audentesel on kaks võitu ja 25 kaotust.

Meeskondade eelmine omavaheline kohtumine lõppes Rapla paremusega 98:51. Viimases mängus pidi Rapla tunnistama TÜ/Rocki 84:68 paremust, Noortekoondis võtma aga sahmaka Rakvere Tarvalt numbritega 73:101.