Kümnel esimesel viskel eksinud Knicks jäi kiiresti 0:14 kaotusseisu. Teisel veerandil kasvas Bucksi edu korraks juba 24-punktiliseks ning 11-st punktist lähemale Knicksi enam ei lastudki.

O.J. Mayo oli võitjate resultatiivseim 22 punktiga, kuus vaheltlõiget teinud Brandon Knight lisas 20 silma.

Knicksi ei päästnud ka põlvevigastusest paranenud Carmelo Anthony ja Amare Stoudemire`i tagasitulek. Kui Anthony viskas Knicksi parimana 25 punkti, siis Stoudemire mängis vaid kaheksa minutit ja skoori ei avanudki.

Knicks on viimasest 27-st mängust kaotanud juba 26 ning hoiab NBA-s kindlalt viimast kohta. Neil on tabelis vaid 5 võitu ja 36 kaotust.

Teistes eilsetes mängudes alistas Houston Rockets James Hardeni 31 punkti abil Oklahoma City Thunderi oma koduväljakul 112:101, Cleveland Cavaliers ja LeBron James (36 punkti) võitsid võõrsil Los Angeles Lakersit 109:102. Kobe Bryant viskas 19 punkti ja andis oma karjääri kõrgeimad 17 resultatiivset söötu.