Esimest aastat kõrgeimas divisjonis mängiv meeskond võitis poolaja 6 punktiga ning läks viimasele veerandile vastu juba 13-punktilises eduseisus. Seda vahet enam Kalle Klandorfi hoolealustel kinni võtta ei õnnestunud.

Indrek Visnapuu meeskonna resultatiivseim oli Siim-Markus Post, kes viskas 23 punkti. Ivo-Van Tamm lisas 14 ning Karl-Robin Jürjens ja Heivo Parrol 11 silma. Kalevi parimana kogus Reimo Tamm 23 punkti.

Valga Maks ja Moorits pidi tunnistama kodus Tartu Ülikool Rocki 89:72 paremust. Valgale tõi Jurijs Aleksejevs 26 punkti, tartlaste poolel oli hoos 23 punkti visanud Valmo Kriisa (kolmesed 8-st 6).

TLÜ/Kalev on liigas jätkuvalt seitsmes, olles kogunud 3 võitu ja 10 kaotust. Audentes, kellele iga mäng läheb kirja topelt, kerkis 2 võidu ja 10 kaotusega eelviimaseks ehk kaheksandaks, jättes seljataha Valga (1 võit ja 6 kaotust).