Ojamaa värav Motherwelli ei aidanud, sest tema koduklubi kaotas Šotimaa kõrgliigas Dundee FC-le 1:3. 'Well on 12 meeskonnaga liigas hoidmas 11. kohta kümnest voorust teenitud seitsme punktiga.

Augsburg jäi Saksamaa kõrgliigas 1:2 alla Mainzile ning langes liigatabelis 12. positsioonile. Koondise kapten Ragnar Klavan tegi kaasa terve kohtumise.

Igor Morozovi koduklubi Debrecen alistas Ungari kõrgliigas 2:1 tabeliliidri Videotoni. Morozov pääses vahetusest väljakule 84. minutil. Debrecen on tabelis 16 meeskonnas seas seitsmendal kohal.

Taijo Teniste ning Pavel Londak said Norra meistrivõistlustel kirja 90 minutit, kuid võõrsilt ei suudetud noppida ühtki punkti. Teniste ja Sogndal jäid 0:1 alla Sandnes Ulfile, Londak ja Bodø/Glimt kaotasid 3:4 Oddile. Bodø/Glimt on 27 vooru järel 29 punktiga 16 meeskonna seas 13. kohal, Sogndal nende järel 24 punktiga 14. positsioonil.

Konstantin Vassiljev vahetati väljakule 62. minutil, kuid tema koduklubi, Gliwice Piast, kaotas Poola meistrivõistlustel võõrsil 0:3 Wroclawi Slaskile. Piast on liigatabelis 16 meeskonna seas 12. kohal.

Joel Lindpere ja Ostrava Banik tegid Tšehhi kõrgliigas väravateta viigi Jihlava Vysocinaga. Lindpere alustas mängu avakoosseisus ning vahetati välja kohtumise 74. minutil. Liigatabelis on Ostrava meeskond neljas.

Mihkel Aksalu ja Gert Kamsi koduklubi Seinäjoen JK (SJK) alistas 2:1 Rovaniemi Palloseura. Aksalu tegi kaasa kogu kohtumise, Kams sekkus mängu 75. minutil. SJK on Soome kõrgliigas teisel kohal ning edestab kolmandat positsiooni hoidvat Lahti meeskonda ühe punktiga. Ats Purje koduklubi Kuopion Palloseura on kuues.

Åland United kaotas teist nädalavahetust järjest ja saavutas Soome naiste kõrgliigas teise koha. Pille Raadik tegi 1:2 kaotusmängus Vantaa PK-35 vastu kaasa terve kohtumise. Vantaa ja Ålandi naiskondade järel saavutas meistrivõistlustel kolmanda koha Signy Aarna koduklubi Kuopio Pallokissat, kes alistas viimases voorus 1:0 FC Honka.

Inna Zlidnis ja Ferencvaros teenisid Ungari meistrivõistlustel tabelisse järjekordsed kolm punkti. Liigatabelis paikneb Ferencvaros Budapesti MTK järel teisel kohal. Getter Laari koduklubi Metz viigistas Prantsusmaa kõrgliigas 2:2 Eesti koondise väravavahi endise tööandja Guingampiga. Metz on 12 naiskonna seas hoidmas kaheksandat kohta.