Treener Arkko Pakkase hoolealused, kes mullu tulid samal turniiril kolmandaks, pidid seekordsel võistlusel ainsana tunnistama lisaajal BC Tarvas/Rakvere SK 53:50 (poolaeg 20:21, normaalaeg 50:50) paremust.

Märt Raami juhendatud rakverlaste kangelaseks kerkis kaugviskega kohtumise lisaajale aidanud ja otsustaval neljaminutiliselt perioodil vabavisetest oma koduklubi võidule tüürinud Tauri Veevo. Olgu etterutates öeldud, et sama mängumees tunnistati hiljem "Basket Unites" kõige väärtuslikumaks palluriks.

TTÜ-ga samale pulgale ehk nelja võiduni jõudis Salva/Rock (treener Olari Narits), kes leppis pealinlaste järel hõbedaga vaid "tänu" allajäämisele omavahelises matšis skooriga 42:46 (26:22).

Kolmanda koha hõivas kolme võiduga korraldajate Erkmaa Korvpallikool (treener Aivo Erkmaa) ja neljandaks jäeti sama võitude arvuga BC Tarvas/Rakvere SK. Nendegi kahe meeskonna järjestuse määramisel sai otsustavaks omavaheline mäng, kusjuures võidu korral tõusnuks Tarva järelkasv nn surnud ringiga Salva/Rocki ette teisele kohale.

Tulises heitluses olid Erkmaa KK poiste edunumbrid 58:56 (21:30). Tartlaste mänguvankrit vedas meeskonna parimaks tunnistatud Gregor Kuuba, kes viskas 29 punktist koguni 26 teisel poolajal. Tauri Veevo vastas rakverlastest 21 punktiga.

Viienda kohaga leppis lisaks poistele tüdrukutega võistkonda täiendanud Sillamäe KK (treener Aleksei Tsmõhh), kelle kontosse jäi ainus võit lätlaste Sigulda (treener Agnija Labrence). üle. Lõunanaabrid lahkusid võiduta.

Võistkondade parimateks valiti eelpool nimetatutele lisaks veel Kristo Juurak (TTÜ SK), Märt Kilgi (Salva/Rock), Jesper Remsel (BC Tarvas/Rakvere SK), German Pistšasov (Sillamäe KK) ja Krišs Berzinš (Sigulda).