Mesikäpa Hallis kohtusid omavahel Põlva Serviti ja HC Kehra/Horizon Pulp&Paper. Mängu võitis Põlva Serviti tulemusega 28:21, poolaeg 13:10.

Kristjan Muuga viskas Põlva kasuks enim 7 väravat. Marko Slastinovski oli Kehra resultatiivseim 6 väravaga.
Tapa Spordikeskuses mängisid omavahel SK Tapa ja Värska Originaal. Mängu võitis Värska Originaal tulemusega 30:29, poolaeg jäi viiki 14:14. Siimo Tänavots oli Tapa resultatiivseim 7 väravaga. Värska Originaali poolelt viskasid enim Hendrik Varul , Raiko Rudissaar ja Erki Kannik, kõik 6 väravaga.
Viimsis kohtusid omavahel Viimsi/Tööriistamarket ja Aruküla. Mängu võitis Viimsi/Tööriistamarket tulemusega 41:23, poolaeg 22:9. Rail Ageni viskas Viimsi kasuks enim 13 väravat, Aruküla resultatiivseim selles mängus oli Helvar Kuhi 6 väravaga.

27.03.14 Põlva Serviti - HC Kehra/Horizon Pulp&Paper 28:21 (13:10)
Põlva Serviti: Kristjan Muuga 7, Ardo Puna 6, Andreas Rikken 3, Tõnu Jõks 2, Siivo Sokk 2, Pavel Turajev 2, Henri Hiiend 2, Grazvydas Sereicikas 2, Margo Piksööt 1, Henri Sillast 1.
HC Kehra/Horizon Pulp&Paper: Marko Slastinovski 6, Jürgen Rooba 5, Kaspar Lees 3, Indrek Napsep 3, Viktor Skrypak 2, Kaimar Lees 1, Ergo Rohi 1.

27.03.14 SK Tapa - Värska Originaal 29:30 (14:14)
SK Tapa: Siimo Tänavots 7, Mihkel Keldoja 4, Sander Annula 4, Martin Adamson 3, Ailar Puhasmets 3, Gert Trofimov 2, Mihkel Koppelmann 2, Rando Sein 2, Mihkel Mända 1, Hardo Levo 1.
Värska Originaal: Hendrik Varul 6, Raiko Rudissaar 6, Erki Kannik 6, Taavi Tilgre 5, Tarmo Salundi 3, Mihkel Tamm 2, Alvar Tint 1, Klaus Peeter Rüütli 1.

27.03.14 Viimsi/Tööriistamarket – Aruküla 41:23 (22:9)
Viimsi/Tööriistamarket: Rail Ageni 13, Rasmus Peterson 9, Aleksander Oganezov 8, Risto Kütt 4, Priidik Neps 4, Risto Kals 3.
Aruküla: Helvar Kuhi 6, Andre Sild 5, Rauno Esop 2, Andres Pukka 2, Siim Soome 2, Rasmus Varik 2, Simm-Oskar Oja 2, Rudolf Põld 1, Kenneth Hütt 1.