Naiste poolfinaalseeria viiendas mängus kaotas LP Kangasala võõrsil Salo Viestile 0:3 (-26, -20, -11). Katre Laanes ja Merja Korhonen tõid Kangasala naiskonnale 10 punkti. Seeria võitis põhiturniiri suveräänne liider Viesti 4-1.

Prantsusmaal võõrustas leinav Toulouse (10.) Rennes`i meeskonda (5.) ja võitis 3:1 (20, -21, 22, 18). Kõige tulemuslikum oli 17 punktiga 31-st söödust Keith Pupart, Raimo Pajusalu aitas kaasa kuue punktiga, tehes sh kaks blokki.

Poola tippsarjas kaotas Ardo Kreegi Varssavi Polütehnikum veerandfinaalis klubide viitsemaailmameister Belchatowi Skrale ka kolmanda kohtumise 0:3 (-14, -16, -23) ja langes 5.-8. koha mängudele. Kreek vahetati platsile esimeses geimis ja mängis lõpuni, tuues ühe punkti rünnakul ja teise blokis.

Oliver Venno meeskond VfB Friedrichshafen võitis Saksamaal poolfinaalseeria avamängus koduväljakul Berliini RV 3:1 (20, 16, -23, 25). Venno tõi rünnakul 18 (36-st) ja blokis ühe punkti. Lima Martins lisas 15, Joao Jose 11 punkti. Teisel pool võrku oli resultatiivseim soomlane Urpo Sivula 18 punktiga (57%). Uuesti kohtutakse 25. märtsil Berliinis.

Roeselare Knack (Eerik Jago) alistas Belgias Herk-de-Stadi 3:0 (22, 20, 22) ja tõusis 9 punktiga neljandaks. Ülekaalukas liider on Maaseiki Noliko (22 p).